Poradíme s výběrem po telefonu , emailu nebo na chatu. Prodejna funguje pouze jako výdejní místo - bez možnosti přímého prodeje či zkoušení zboží.

Nové nařízení týkající se akumulátorů

Milí zákazníci,

rádi bychom vás informovali o novém nařízení.

Dle nového nařízení EU nesmí mít v budoucnu koncový zákazník možnost zakoupení kyseliny - elektrolytu do akumulátorů.
Od 1. 2. 2021 platí zákaz prodeje nebezpečných látek jako je kyselina – elektrolyt do akumulátorů koncovému zákazníkovi.
Důvodem jsou v historii proběhlé teroristické útoky a možné kriminální využití těchto látek. Co to znamená pro nákup akumulátorů?

 Nařízení se týká jak samostatného balení elektrolytu, tak i balení, kde je suchý akumulátor prodáván společně s elektrolytem. Obchod může takový akumulátor koncovému zákazníkovi prodat, ale již nalitý elektrolytem, tedy pouze osobní odběr na prodejně.
Před prodejem akumulátoru koncovému zákazníkovi se musí vždy skumulátor nalít a aktivovat.
Další možností je samozřejmě si vybrat akumulátor, který je již naplněn z výroby a nespadá do této kategorie. Nabízíme vám celou řadu akumulátorů typu SLA, Gel a Lithium-iontové, kterých se toto omezení netýká. A bez omezení je možno tyto akumulátory zaslat prostřednictvím doručovacích služeb.
V našem obchodě vám nabízíme kompletní řadu akumulátorů všech druhů a typů. Jsou přiřazeny dle typu u jednotlivých motocyklů nebo si jednoduše můžete vybrat dle vašich požadavků.

Nové nařízení týkající se akumulátorů
Vytvořeno01.02.2021