Výměna a vrácení zboží

Výměna zboží

Pokud Vám zaslané zboží z nějakého důvodu nevyhovuje (např. nesedí vám velikost, nevyhovuje tvar helmy, nebo se vám nelíbí barva), nabízíme vám jeho výměnu. Vyplňte tento formulář a zboží  řádně zabalte a zašlete na adresu:

FMOTO s.r.o.
VÝMĚNA
Jílovská 177
252 44  Psáry

Podmínkou je, že zboží musí být v původním obalu a nepoužité. Neposílejte zásilku na dobírku! (taková zásilka bude odmítnuta)

Zboží vám vyměníme a obratem pošleme. Při výměně nehradí zákazník znovu poštovné (pokud se jedná o zásilku v ceně větší nez 2000,-Kč). Při další výměně je poštovné účtováno ve výši 120,- Kč.

 

Vrácení zboží

Zakoupené zboží přes eshop je možné vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.
Vyplňte tento formulář  a zboží řádně zabalte a zašlete na adresu :

FMOTO s.r.o.
VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Jílovská 177
252 44  Psáry

Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Vždy je třeba doložit doklad o nákupu prokazující koupi zboží u FMOTO s.r.o. a  uvést číslo Vašeho bankovního účtu.

Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naše reklamační oddělení  (případně než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno). Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

 

Upřesňující informace

Dodržení 14denní lhůty

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno.  Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje. Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem.

Obal a jeho vrácení

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má FMOTO s.r.o. právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží a jeho uvedením do původního stavu . Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží

Vyzkoušení zboží

Zboží si můžete vyzkoušet. Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží může být použito, ale je třeba myslet na náklady, které budeme mít s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě.

S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

Nákup na firmu

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení